דף הבית >> מאמרים
כרית חימום למיקרוגל – איזה רעיון גדול!
אין כמו כרית חימום למיקרוגל כדי: לשחרר שרירים תפוסים, להקל על כאבים ראומטיים, צוואר תפוס, כאבי גב, הקלה על מגרנה או כאבי ראש, ולשימושים יומ-יומיים כמו: לחמם את הגוף בחורף, לחימום המיטה, כמשטח עבודה למקלדת ולעכבר המחשב ועוד. כריות חימום למיקרוגל של כר חם מצטיינות בעמידות גבוה, התאמה לכל איבר בגוף, לתרפיית חום ולתרפיית קור. הן נוחות, יעילות ועשויות מחומרי גלם משובחים ועוברות בקרת איכות ייצור קפדנית. כר חם - כל אחד צריך אחת.

כאב גב - כרית חימום לגב כואב וצוואר תפוס אחחח... איזו הקלה!
זה כואב בישיבה, בשכיבה, קשה לקום שלא לדבר על ללכת. זה יכול להיות הכאב החד שתופס אותך בהפתעה או הכאב התמידי שלא נותן לך מנוחה. דרושה לך הקלה ועכשיו. ובכן, במיוחד למצבים אלה נועדו כריות החימום במיקרוגל שלנו. לבחירתך כרית לכאבי גב תחתון וכרית לכאב צוואר וגב עליון - שתיהן נמצאות בשימוש במרכזי שיקום בבתי החולים, במכוני פיזיותרפיה של קופות החולים. ויעידו על ההקלה אלפי לקוחותינו שמתקשרים בכל פעם להגיד לנו: "אין לכם מושג איך הכרית עזרה לי". 

איך לבחור כרית חימום למיקרוגל שתשרת אותך ביעילות ולאורך זמן
כריות חימום למיקרוגל. הן נמצאות כמעט בכל בית. יחד עם זאת, כמעט ואין צרכן שלא קנה כרית ו"נפל" בקנייתו. שוק כריות חימום למיקרוגל מתאפיין במעט יצרנים איכותיים והמון חקיינים וחאפרים. כדי שזה לא יקרה שוב, הנה מספר טיפים, הנחיות ונתונים שיסייעו לך לרכוש כרית חימום למיקרוגל איכותית ואשר תשרת אותך לאורך זמן. 

כרית חימום לסובלים מכאב גב ופריצת דיסק
סדרת הכריות הטיפוליות של "כר-חם" זוכה להכרה רשמית ע"י שירותי הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, מכוני פיזיותרפיה ב"כללית" ובמאוחדת", באגפי השיקום של המרכזים הרפואיים הגדולים בישראל כמו תל השומר והדסה ירושלים, כמו גם ע"י פיזיותרפיסטים, כירופרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה. אל ההעדפה הברורה מצטרפות גם ההמלצות החמות של אלפי מטופלים שנהנים מהקלה במקרים של כאבי גב, פריצת דיסק, כאב גב במהלך הריון ועוד.

גם לך קר במהלך טיפול דיאליזה? בדיוק בשביל זה יש את כריות החימום של "כר-חם"
אחת מתופעות הלוואי בטיפול דיאליזה הוא הקור ששוטף את הגוף. למה לסבול? ילדי מחלקת הדיאליזה בביה"ח שניידר לא מוכנים להתחיל טיפול דיאליזה בלי כרית חמה של "כר-חם". ולא רק הם. גם המבוגרים התחברו לכרית החמה. טוב, אי אפשר לד בר על הנאה בכל הקשור לדיאליזה אבל לפחות אפשר לדבר על חימום והקלה.

איך מונעים את הנזקים בכף היד שגורמת עבודה על מחשב
ככל שאנחנו מבלים יותר שעות מול המחשב, כך אנחנו נחשפים ליותר פגיעות, כאבים ונזקים בשורש כף היד, ביציבה ובגב. פילטיס, מתיחות ותרגילי הרפיה יעזרו אבל כדאי שתצטיידו גם בסט כריות ארגונומיות למחשב ובכרית חמה לגב התחתון.

השאלה הנצחית - האם כרית החימום היא כרית כוסמת?
הכינוי כרית כוסמת הפך לשם כולל שבא לתאר את כל כריות החימום במיקרוגל, מאחר ולפני שנים רבות היו יצרנים שמלאו את כריות החימום במיקרוגל בכוסמת. ואולם, יש חומרי מילוי, טיבעיים, טובים בהרבה, אוגרים יותר חום, עמידים ויעילים. אז בואו ונעשה סדר ונענה על השאלה הנצחית - במה מלאות כריות החימום?

כרית חימום במיקרוגל או בקבוק חם? מה עדיף?
כרית חימום במיקרוגל דוחקת את רגלו של הבקבוק חם המוכר לכולם. והסיבות לכך רבות... ומוצדקות!!! הכתבה הבאה תמחיש את ההבדל העצום בין השניים.

כאבי גב - סיכום מחקרים, עובדות והמלצות
כ- 55% מאיתנו סובלים מכאבי גב לפחות פעם אחת בשנה. ושזה קורה אנחנו מוכנים לתת הכל כדי להפסיק את הכאב. זו אחת הסיבות מדוע כדאי שתהיה בבית, בכל בית, כרית חמה. במקרים רבים היא יכולה להקל.

מה עושים עם הכריות בפסח?
פסח כשר פסח שמח, אך מה עושים עם הכריות שמכילות דגנים? זו השאלה שחוזרת בכל חג. והנה התשובה: