Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page
באנר המלצות לכריות לחימום למיקרוגל
מכבי

המלצות - מה חושבים הלקוחות שלנו על כר-חם?

מכתב המלצה משירותי בריאות מכבי לכריות טיפוליות
תל השומר
מכתב המלצה מפיזיוטרפיסטית ממרכז שיקום שיבא
עדות אסתר

לאיתן ולצוות המדהים,

כבר למעלה משבועיים שאני סובלת מכאב גב קשה ביותר כששום תרופה לא עוזרת, הדבר היחיד המרגיע הוא חימום.
בימים האחרונים חזרתי קצת ללכת, אבל הרגשתי שבלי החימום מאוד קשה לי להתיישר ובידיים אני צריכה לתמוך בגב כדי שלא יכאב לי.

היום התקשרתי אליכם להזמין כרית חימום לגב, הייתם מאוד אדיבים ואמרתם שמחר יצא שליח. שמעתם את הכאב והאכזבה בקולי, ואיתן, החלטת להביא לי בתוך זמן קצר עד הבית. אני כבר לא צעירה ועד היום לא נתקלתי בשירות כזה, ועל כך אלפי תודות.

 

ולמוצר - החזקתי ביד וחשבתי לעצמי איך אשא אותו על גבי. ברגע שקשרתי את החגורה הבנתי שהיא מתיישבת בצורה מושלמת, מקלה עלי את ההליכה וגם מאוד נוח לשבת כשהיא קשורה. מרגישים שהשקיעו מחשבה ומקצוענות בתכנונה.

המכתב אינו מוזמן.

אני כותבת כדי שבאמצעותי תוכלו להביא הקלה לרבים אחרים במצבי או בפציעות אחרות כבר אני מרגישה טוב יותר.

אסתר, תל אביב

עדות אהובה

לכרמלה ואיתן,                                                   

 

אני מוצאת צורך להודות לכם קודם, על הכרית שברשותי שהיא ירושה מאמי ז"ל. היא הביאה תועלת רבה גם לאמי ובשנים האחרונות גם לי ולבני ביתי.

התקשרתי היום והזמנתי עוד 3 כריות.

הכרית היא פתרון מידי לכל כאב ,"שמתעורר" אצלנו....

אני מצרפת תמונה של הכרית המיתולוגית.

 

תודה לכם,

אתם אנשים מאוד נעימים,

אהובה גולן

עדות דבורה

שלום איתן,

כזכור תרמתם לנו בעבר כריות חמות לילדים בדיאליזה בשנידר, זה פשוט מדהים מה שזה עושה .הילדים איך שהם מתחברים הם מבקשים שיחממו להם את הכריות הם פשוט מכורים לזה -ולא יכולים בלעדי זה. שלחתי לך כמה תמונות.

המון תודה

דבורה

תקווה ומרפא [dvorawi@walla.com]

עדות מעין

כרמלה היקרה,

תודה על השירות הנעים והמהיר, קיבלתי את הכריות תוך יומיים והן ממש מעולות!!! תודה והמשיכו כך, יישר כח!

 

מעין גולן

עין יהב

ריי רותם

שלום רב,

אני לקוחה שלכם מהצפון הקר. קיבוץ שניר. אמש, חשתי איך שרירי הצוואר מתכווצים ונתפסים. כולם מכירים את התחושה הזו שבסופה הולכים עם צוואר עקום ומתקשים להפנות את הראש לצדדים. למזלי יש לי את הכרית לצוואר וגב עליון.

 

חיממתי, הנחתי על השרירים התפוסים, ולמרות שאני כבר מכירה את סגולות הכרית שוב הופתעתי. פעמיים. פעם אחת מכך ששוב היא שחררה לי את שרירי הצוואר הכואבים ופעם שניה מכך שחלפו חמש שנים והכרית עדיין עובדת ביעילות ומחממת.

זה נקרא מוצר איכותי. יישר כוח.

ריי רותם

ק. שניר

סיגלית

לאנשי כר-חם שלום,

תודה, תודה ושוב תודה. שירות כזה כבר מזמן לא קיבלתי. ראשית השיחה המנומסת והתרבותית. שנית המוכנות לעזור ולסייע בבחירת הכרית המתאימה הכל בסבלנות וחיוך. והכרית... אחחח... הכרית. ראשית היא ממש גדולה. מגיעה באריזה מהודרת ממש כיף לתת מתנה. ואיזה חום היא מפיצה, תענוג.

 

כמי שסובלת מכפות רגליים קרות בחורף מצאתי את הפיתרון. וכשהתקשרתי לשאול שאלה, המשכתם להסביר ולהנחות באותה אדיבות וסבלנות. את ההמלצה הזו הרווחתם ביושר.

סיגלית דמרי

נתניה

תומר

לכל צוות "כר-חם",

מודה לכם על סידור מוצלח של משלוח הכרית. הכרית לצוואר מעולה, יושבת על הצוואר, על הרגליים, על הבטן, במיטה... ואיפה לא! והעיקר - אין לה ריח נורא כמו לכריות שיש לאמא שלי (של יצרן אחר) שמריחות כמו דייסה מקולקלת.

המשך עבודה פוריה

תומר מחולון

מרי

לכל אנשי "כר-חם" שלום,

לפני חמש שנים קניתי אצלכם כרית מפנקת. איזה כיף. היא באמת מפנקת. מאז, כדי לשמור על שלום בית, קניתי עוד 4 כריות, אחת לכל אחד מבני המשפחה שיפסיקו לריב על הכרית. שמחתי להיווכח שהכריות החדשות יעילות, איכותיות ומפנקות בדיוק כמו זו שקניתי לפני שנים.

 

משמח אותי לראות שחברה שומרת לאורך שנים על האיכות, על השירות הנפלא שאתם מעניקים ולא פחות חשוב - שלא הקטנתם את הגודל. ההמלצה הזו ניתנת בחום ובכיף

מרי אסולין

בת-חפר

אסתי

עבור "כר-חם"

ברצוני לציין את הכרית הנפלאה שרכשתי אצלכם, ושבעקבותיי רכשו גם חמותי וגם חברתי. אני אכן, מחממת במיקרוגל ונהנית משחרור מתחים ולחצים, הכרית מרגיעה ומפנקת, מפיצה ניחוח נעים, מקלה על כאבים שסבלתי בצוואר, אני גם ישנה הרבה יותר טוב עם הכרית, בהרגשת נינוחות, הכרית פשוט כייפית וזה נפלא - כמה קטנה ככה גדולה.

 

הילדים אצלי בבית רבים עליה, כך שרכשתי עוד 2 כריות לילדי. תודה שחשפתם אותה בפנינו בדף המידע של כללית מושלם. אנחנו מאד מרוצים.

 

תודה ובברכה

אסתי אוזדוק 055-806600

 

נ.ב. איתן, תודה רבה על השירות

באנר צילום אילוסטרציה
לוגו מיוצר בישראל
bottom of page