דף הבית >> מאמרים >> כר-חם מתאימה לך כרית חימום למיקרוגל בדיוק לצורך שלך.
אל מבחר כריות החימום הגדול ביותר מצטרפים 
עוד יתרונות רבים מהם נהנים לקוחותינו:


הכי גדולות במידות
והתוצאה ברורה: כרית חימום גדולה יותר במידות מחממת יותר זמן ומכסה יותר שטח פני גוף. זהירות!!! השוק רווי בכריות חימום למיקרו קטנות במידות שאינן מסוגלות לצבור מספיק חום וכפועל יוצא אינן מספקות את תרפיית החום הנדרשת לטיפול אפקטיבי.  
כר-חם מייצרת את כריות החימום למיקרוגל הגדולות במידות כל אחד מהדגמים מותאם לצורת האיבר בגוף עליו הכרית צריכה "להתלבש". 

ביקורת איכות מחמירה
כר-חם הינה ספק בלעדי של מכבי שירותי בריאות, כללית, מאוחדת, תל השומר, בילינסון הדסה... ועוד. ברור שדרישות האיכות ממוצר טיפולי של גופים אלה הן הקפדניות והמחמירות ביותר שיש. אין פלא איפוא, שהפיזיותרפיסיטים שעובדים עם הכריות שלנו יום-יום ומנהלי אגפי השיקום במוסדות הם הממליצים שלנו.  
כניסתן של כריות החימום שלנו למערכי הטיפול השוטפים באגפי השיקום והפיזיותרפיה של ספקי הבריאות המובילים היא העדות החזקה והאמינה ביותר לאיכות הכרית, לבלאי הנמוך שלה ועמידותה לאורך זמן. 

מיוצר כחול לבן
כל הפארמים מציעים כריות חימום מרביתן מיוצרות בחו"ל (סין וכדומה). ההבדל בין כריות "מיובאות" לבין המיוצרות כאן בישראל הוא עצום. מדובר במותגים לא מוכרים המיוצרים מחומרים סינטטיים, סיליקוניים ומפולימרים. והתוצאה ברוב המקרים איכות מוצר ירודה, תועלת נמוכה ואורך חיי מוצר קצרים.
כר-חם מייצרים כאן בישראל ובמקרה שלנו "קנה כחול לבן" לא סיסמה אלא עדות לאיכות.

הכל טבעי
כל כריות החימום למיקרוגל של כר-חם מכילות זרעי דגנים שנבחרו לאחר מחקר וניסוי מעשי עם 40 סוגי דגנים,  ופרחי לוונדר שאנחנו מגדלים, והבד 100% כותנה. את ההבדל מרגישים במשך החימום שהכרית מספקת, באורך חייה, באפקט הטיפולי וביחס בין התמורה לעלות.
 

כר-חם הינו מותג כריות החימום במיקרוגל שמציע את מבחר הכריות הגדול ביותר. 12 דגמים שונים, 8 מהם למטרות טיפוליות ועוד 4 למטרות חימום, פינוק ושימוש יום-יומי. קשת רחבה כל כך של כריות חימום מאפשרת לנו להתאים לך בדיוק את הכרית שדרושה לך, צריך רק להקליק על הכרית:

 כר-חם מתאימה לך כרית חימום למיקרוגל
בדיוק לצורך שלך.

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...
כרית חימום טיפולית לצוואר
כרית חימום טיפולית לגב התחתון                                
כרית חימום טיפולית לכף היד
כרית חימום טיפולית למפרקים       
כרית חימום טיפולית למיגרנה וסינוסים
סט כריות חימום טיפוליות למחשב  
כרית חימום טיפולית  לכל מטרה
סט כריות טיפוליות לתינוקות