דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום לסובלים מכאב גב ופריצת דיסק
כמעט ואין אדם שלא סובל או סבל מבעיות גב. והתופעות הן רבות ו... כואבות: פריצת דיסק, צוואר תפוס, כאב גב עליון ותחתון. לחלק זה קורה כתוצאה מפעילות ספורט, הצטננות או תנועה לא נכונה. אולם רבים אחרים סובלים מתופעות אלה באופן קבוע. 

איננו מתיימרים להבין ברפואה או להציע מזור לכל מחלה, אולם, מסתבר שניתן בהחלט להציע הקלה לסובלים מכאבי גב ולהפחית מעוצמת הכאב. 

השימוש בתרפיית חום או קור ידוע מאז ימי קדם. הן ברפואה הקונבנציונאלית, הן ברפואה האלטרנטיבית וכמובן במסגרת "תרופות הסבתא" – נהוג להקל על כאב, לרכך רקמות, לרפות שרירים או להריץ מחזור דם ע"י שימוש במקור חום.

על קרקע פורייה זו פותחה סדרת הכריות הטיפוליות של "כר-חם". כך, הכריות לגב תחתון ולגב עליון מסייעות רבות לסובלים מכאבי גב, פריצת דיסק, בעת ההריון או כתוצאה מפעילות ספורט. 

העובדה שגופים רפואיים גדולים ומוכרים כמו שירות הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, אגפי השיקום של תל השומר, הדסה עין כרם, הדסה הר הצופים ומרכזים רפואיים אחרים משתמשים באופן קבוע בכריות "כר-חם" רק מחזקת ומדגישה את התכונות והיתרונות שמציעות כריות אלה על פני אמצעי טיפול אחרים. 

יתירה מזאת. רבים מהצוותים הרפואיים ממליצים למטופליהם – ובמיוחד אלה הסובלים מכאב גב או פריצת דיסק – להשתמש בכריות להקלה. 

את החותמת הסופית ליעילות הכריות העניקו שירותי הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות בשנת 2005 עת התקבלה ההחלטה לצייד את כל מכוני הפיזיותרפיה במגוון הכריות הטיפוליות כאמצעי טיפולי מן השורה הראשונה. 

תגובות והמלצות חמות מגיעות לא רק מפיזיותרפיסטים וצוותים טיפוליים אלא גם מאלפי מטופלים שסובלים מאז שנים מכאב גב או פריצת דיסק. זהו בעצם המבחן האמיתי ליעילותה של סדרת הכריות הטיפוליות של "כר-חם". 

מטופל שסובל מכאב גב אינו צריך להבין ברפואה. הוא צריך הקלה לכאביו ואם זה מה שעושה הכרית לכאב גב תחתון, לכאב גב עליון או כל כאב אחר – דיינו!!!

כרית חימום לסובלים מכאב גב ופריצת דיסק

סדרת הכריות הטיפוליות של "כר-חם" זוכה להכרה רשמית ע"י שירותי הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, מכוני פיזיותרפיה ב"כללית" ובמאוחדת", באגפי השיקום של המרכזים הרפואיים הגדולים בישראל כמו תל השומר והדסה ירושלים, כמו גם ע"י פיזיותרפיסטים, כירופרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה. אל ההעדפה הברורה מצטרפות גם ההמלצות החמות של אלפי מטופלים שנהנים מהקלה במקרים של כאבי גב, פריצת דיסק, כאב גב במהלך הריון ועוד. 

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...