דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום למיקרוגל
יותר גדול – יותר מחמם
ככל שהכרית גדולה יותר ומכילה יותר תכולה כך היא צוברת יותר חום, מחממת יותר זמן ומכסה שטח פני גוף רחב יותר.

מבחר גדול 
"כר-חם" מציעה לבחירתך 12 דגמים של כריות חימום למיקרוגל הן למטרות חימום הגוף והמיטה כשקר והן למטרות טיפוליות, כל כרית מותאמת בדיוק לשימוש לשמה נועדה: כאבי גב תחתון, גב עליון, מפרקים, כף יד, מיגרנה, סט ארגונומי למחשב (זוג כריות אחת למקלדת אחת לעכבר) ועוד.

הכל ירוק
כל כריות "כר-חם" עשויות חומרים טבעיים ידידותיים לסביבה: בד משובח 100% כותנה והן מכילות זן מיוחד של חיטה קשה שמסוגלת לעמוד בתנאי עבודה קשים לאורך שנים. 

הכל כחול לבן
כריות "כר-חם" מיוצרות כאן בישראל ומספקות מקומות עבודה ופרנסה לעובדים ישראליים. גם חומר המילוי הינו זן חיטה  ישראלית שעדיפה בתכונותיה על הפשתן המיובא מחו"ל ואשר מתאפיין במשך חימום קצר ולעיתים בריח בעת לא נעים שמקורו בפשתן המגיע לישראל באיכות ירודה. 

גם חם גם קר 
כריות החימום במיקרוגל נועדו לספק גם תרפיית חום וגם תרפיית קור המתאימה במרבית המקרים להקלה על כאבי ראש, מיגרנה, מכות יבשות (סימנים כחולים) ולהורדת חום גבוה. פשוט, שומרים את הכרית בשקית ניילון במקפיא. אפשר להכניס את הכרית למיקרו הישר מהמקפיא, לחמם 3 דקות והיא מוכנה לפעולה.

מותג מועדף
המותג "כר-חם" חי פעיל ונושם כבר מעל לשני עשורים ונחשב למוביל את תחום כריות החימום למיקרוגל. "כר-חם" הוא גם המותג המועדף ע"י המקצוענים – מכוני הפיזיותרפיה של מכבי וכללית עושים במגוון הכריות הטיפוליות של "כר-חם" שימוש יומיומי, כמותן גם המרכזים הרפואיים המובילים – הדסה, שיבא, בילינסון... – כמו גם כירופרקטורים, מכוני פיזיותרפיה פרטיים ומטפלים ברפואה משלימה.

בחירת המקצוענים
"כר-חם" פיתחה לאורך השנים דגמי כריות חימום, חלקם ביוזמה פרטית חלקם בהזמנה של מרפאות השיקום בתל השומר. בין הדגמים שהפכו עם הזמן לנחלת הכלל אך מקורם כאן נזכיר את:
הכרית לכף יד - שפותחה במיוחד עבור פיזיותרפיסטים המטפלים בשיקום כף יד ולמרפאות כאב
סט הכריות למחשב - שפותח להקלה על מפרקי כף היד, במיוחד לאלה שעובדים שעות ארוכות על המחשב
כרית מפרקים – שנותנת מענה לסובלים מכאבי מפרקים כמו מרפק, ברך וקרסול.
סט כריות לתינוקות – שפותח עפ"י בקשה של פיזיותרפיסטית המתמחה בטיפול בתינוקות.

לגלריית כריות החימום במיקרוגל ולהזמנות הקלק כאן
 
לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...

כרית חימום למיקרוגל. "כר-חם" מציעה לך את כריות החימום הגדולות ביותר במידות.

גודל כריות החימום למיקרוגל שאנחנו מציעים לבחירתך זו רק אחת מהמעלות והיתרונות. הנה עוד כמה יתרונות ונפתח בחשיבות המידות הגדולות של הכריות: