דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום למיקרוגל – איזה רעיון גדול!
כריות חימום במיקרוגל עדיפות על אמצעי חימום וטיפול אחרים בזכות כמה יתרונות חשובים:
התאמה – הכריות מצטיינות בהתאמה מושלמת לצורת ומבנה הגוף/איבר עליו הן מונחות
יעילות – הכריות מספקות גם תרפיית חום וגם תרפיית קור
חיסכון – לכריות בלאי נמוך ביותר, עמידות מעולה ואורך חיים גבוה
שימושים – מתאימות לטיפול, לחימום, לפינוק ולמגוון שימושים רחב ביותר
פשטות – שלוש דקות במיקרוגל וזהו!
נוחות – הכריות נעימות למגע ומעניקות תחושה של רוגע

לבחירתך המגוון הרחב ביותר של כריות חימום למיקרוגל
כר חם מציעה לבחירתך קשת רחבה ביותר של כריות חימום למיקרוגל למגוון רחב ביותר של שימושים. כך באפשרותנו להתאים לך כרית חימום למיקרוגל בדיוק לצרכים שלך ולאזור הגוף שדורש טיפול בחום או בקור. כדי להקל עליך את הבחירה, נחלקים 12 הדגמים של כריות חימום למיקרוגל של כר חם לשתי סדרות עיקריות:

כריות חימום למיקרוגל טיפוליות
מרבית הדגמים הטיפוליים של כריות חימום למיקרוגל, פותחו בתיאום מלא ובשיתוף מקצועי עם הסגל הטיפולי הבכיר במחלקות השיקום והפיזיותרפיה במרכזים הרפואיים המובילים בארץ ובראשם אגף השיקום שיבא (תל השומר). 
כריות חימום כר חם נמצאות ב"שירות פעיל" במחלקות הפיזיותרפיה של תל השומר, הדסה ירושלים, מרכז רפואי קפלן, מרכז רפואי בילינסון, מכוני הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, כללית שירותי בריאות, מאוחדת, מכוני פיזיותרפיה פרטיים, כירופרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה.

כריות חימום למיקרוגל מפנקות 
אין כמו כרית חימום למיקרוגל לפינוק הגוף בחום, להרגעת מתחים ולחצים, לחימום המיטה ביום חורף קר, לחימום כפות הידיים או כפות רגליים קרות ולעוד מגוון שימושים יום-יומיים. כל כרית חימום למיקרוגל מסדרת הכריות המפנקות של כר חם תשרת אותך שנים ארוכות בזכות איכות חומרי הגלם המשובחים והקפדה מחמירה בעת בקרת הייצור.

כרית חימום למיקרוגל – איזה רעיון גדול!

כרית חימום למיקרוגל, התחליף המתקדם של בקבוק חם. כרית חימום מטבע הדברים מחממת, היא גם מצננת (תרפיית קור), מעולה להרפיית שרירים, להקלה על כאבי גב וצוואר תפוס, מיגרנה, חום גבוה, כאבי פרקים ולעוד מגוון מטרות טיפוליות ולשימוש יום יומי. מומלץ בחום!

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...