דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום לגב

כאבים בגב התחתון? אחחח... אם רק היתה לך בבית כרית חימום לגב של כר-חם

כאבי גב בכלל וכאבים בגב התחתון בפרט יכולים להיום מאד "נבזיים". הכול תקוע. אי אפשר לזוז שלא לדבר על ללכת, כל תנועה היא סיוט, אפילו לדבר עולה לך במאמצים. וכך אין לך רגע אחד של מנוחה והקלה. בדיוק למצבים האלה של הקלה על כאבי גב תחתון - ובמקרים רבים אף שחרור והרפיה מוחלטת – פיתחנו את הכרית הטיפולית הגדולה ביותר במידות והמבוקשת על ידי בכירי המקצוענים. הנה:

מה כל כך חשוב היה לציין את הנתון
הכריות הכי גדולות המידות?

זהו נתון חשוב ומשמעותי. בראשונה, ככל שהכרית גדולה יותר היא מכסה שטח פני גוף רחב יותר (כל רצועת המותניים) ומחממת גם את מקור הכאב וגם את השרירים שמתכווצים כתוצאה מכך. שנית, ככל שמידות כרית החימום גדולות יותר כך יש בה יותר תכולה (חומר המילוי) שצוברת יותר חום ותהליך חימום נמשך יותר זמן. אנחנו מייצרים כריות חימום למיקרוגל כבר מעל ל-20 שנה ומכירים כל דגם של כל כרית חימום. אין בנמצא כרית במידות כל כך גדולות. הנה המידות:
 
כר-חם" היא כרית החימום לגב התחתון הגדולה ביותר במידות. לנתון זה חשיבות רבה לאיכות הטיפול ולתוצאות. ולראיה, כריות כר-חם הן הבלעדיות שנבחרו לצורך טיפול ושימוש יום-יומי במכוני הפיזיותרפיה של: מכבי שירותי בריאות, כללית, מרכזים רפואיים כדוגמת שיבא והדסה ירושלים, כמו גם מכוני פיזיותרפיה פרטיים, כירופרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה.
לפרטים נוספים, לייעוץ וסיוע בבחירת הכרית המתאימה
במיוחד לך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:

 09-8617926, 09-8841048
או ישירות באמצעות כתובת המייל כאן באתר
Kar-ham@012.net.il
 
כר-חם - בחירת המקצוענים
מידות ונתונים

אורך: 60 ס"מ
רוחב: 18 ס"מ
אורך כל רצועה: 60 ס"מ
אורך כולל: 180 ס"מ
משקל: 1.5 ק"ג
תכולה: זרעי דגנים לוונדר טבעי
בד: 100% כותנה
ייצור: כחול לבן
כרית לחימום גב תחתון
איך להשתמש בכרית נכון?
משך החימום הרצוי – 2.5-3 דקות. יש לחמם את הכרית במיקרוגל בלבד כשהיא נתונה בתוך צלחת נקיה (להימנע ממגע ישיר עם צלחת המיקרו). ניתן לחמם פעם אחר פעם ברצף אך בפעמים הנוספות יש להקטין את משך החימום ל-2 דקות בלבד מאחר ותכולת הכרית עדיין מדיפה חום.
איך לשמור על הכרית לאורך זמן?
כל עוד הכרית בשימוש שוטף ניתן לשמור אותה היכן שנוח לך. כאשר אין צורך מיידי בשימוש, יש לשמור את הכרית בשקית ניילון במקפיא. הכרית צוברת קור ומספקת בעת הצורך תרפיית קור כקומפרס קר במקרים של חום גבוה ומכות יבשות. זו גם הדרך הנכונה לשמר את הכרית תקנה למשך שנים.