דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום טיפולית שמותאמת 'בול' לצורך הטיפולי שלך:
ולא רק מכבי שירותי בריאות ושיבא תל השומר

כשמדובר בכרית חימום טיפולית מסתבר שאין לכר-חם מתחרים. על כך יעידו גם  עשרות המטפלים במכוני הפיזיותרפיה של הכללית, בילינסון, הדסה... ועוד מגורמים טיפוליים רבים שבחרו בכר-חם  כספק בלעדי כבר יותר מ-15 שנים ברציפות. 
אגב, מה הביא את מכבי שירותי בריאות להטמיע את הכריות שלנו במערך הפיזיותרפיה שלהם? הם קיבלו המלצה ממנהל אגף השיקום בתל השומר, ביוזמתו שלו. 
 
לבחירתך 8 דגמים של כרית חימום טיפולית
צריך רק להקליק על הכרית המתאימה
 

כרית חימום טיפולית שמותאמת  'בול' לצורך הטיפולי שלך:

איזו כרית חימום טיפולית ביקשת - לגב, לצוואר, למפרקים לכף היד? הגעת לכתובת הנכונה. כר-חם מייצרת את מגוון כריות החימום הטיפוליות הגדול ביותר שיש מה שמאפשר מתן מענה מושלם לכל כאב או טיפול בתרפיית חום או קור. ומכיוון שאנחנו לא אובייקטיבים כי אנחנו היצרנים, נפנה את הבמה למקצוענים שישתפו אותך בניסיונם המקצועי. כדאי לך לקרוא את מסקנותיהם:

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...
כרית חימום טיפולית לצוואר
כרית חימום טיפולית לגב התחתון                                
כרית חימום טיפולית לכף היד
כרית חימום טיפולית למפרקים       
כרית חימום טיפולית למיגרנה וסינוסים
סט כריות חימום טיפוליות למחשב  
כרית חימום טיפולית  לכל מטרה
סט כריות טיפוליות לתינוקות         
מה עושה את כריות החימום שלנו לכל כך איכותיות ומבוקשות?
 
הגודל - כר-חם מייצרת את כריות החימום למיקרוגל הגדולות במידות כל אחד מהדגמים מותאם לצורת האיבר בגוף.  עליו הכרית צריכה "להתלבש".
וכידוע – יותר גדול, מחמם יותר זמן ומספק מענה טיפולי אפקטיבי יותר 

האיכות - דרישות האיכות ממוצר טיפולי של ספקי שירותי בריאות כמו קופות החולים והמרכזים הרפואיים המובילים הן הקפדניות והמחמירות ביותר שיש. הם בחנו אפקטיביות טיפולית, עמידות לאורך זמן במשטר שימוש יום-יומי אינטנסיבי ובחרו כר-חם. ומאז, הפיזיותרפיסיטים ומנהלי אגפי השיקום במוסדות הם הממליצים שלנו.  
 
כחול לבן – מדפי הפארמים מוצפים מותגים לא מוכרים המיוצרים מחומרים סינטטיים, סיליקוניים ומפולימרים. והתוצאה ברוב המקרים איכות מוצר ירודה, תועלת נמוכה ואורך חיי מוצר קצרים. כר-חם מייצרים את כריות החימום כאן בישראל ובמקרה שלנו "קנה כחול לבן" לא סיסמה אלא עדות לאיכות.

בא בטבעיות - כל כריות החימום למיקרוגל של כר-חם מכילות זרעי דגנים שנבחרו לאחר מחקר וניסוי מעשי עם 40 סוגי דגנים,  ופרחי לוונדר שאנחנו מגדלים, והבד 100% כותנה. את ההבדל מרגישים במשך החימום שהכרית מספקת, באורך חייה, באפקט הטיפולי וביחס בין התמורה לעלות.