דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום במיקרוגל או בקבוק חם? מה עדיף?
כרית החימום במיקרוגל בטוחה יותר מהבקבוק החם, אין מצב שמים רותחים מטפטפים על האצבעות בעת המזיגה. כרית החימום במיקרוגל מתאימה את עצמה לצורת האיבר עליו היא מונחת בעוד הבקבוק החם קישח ונשאר שטוח ללא כל יכולת לשנות צורה. 

כרית החימום במיקרוגל מאפשרת שליטה טובה יותר על רמת החום באמצעות בחירת משך זמן החימום בניגוד לבקבוק החם שאינו מאפשר מדידת חום. 

כריות החימום במיקרוגל של "כר-חם" קשת רחבה של כריות ייעודיות המותאמות במדוייק לצרכים טיפוליים כמו גב תחתון, מיגרנה, מיפרקים, לעבודה על מחשב... בעוד הבקבוק החם מציע רק צורה אחת אוניברסלית שאינה מותאמת לשימושים שונים. 

כרית החימום במיקרוגל נעימה יותר למשתמש מבקבוק חם. היא רכה, מפיצה ניחוח נעים, המגע שלה עדין ומפנק יותר. ניתן לשלב עת תחום הארומתרפיה ולטפטף עליה שמנים ארומטיים על פי הצורך או ההעדפה: למון-גראס, איקליפטוס, לבנדר, מנטה.... 

ולסיום. כרית החימום במיקרוגל מספקת גם תרפיית חום וגם תרפיית קור בעוד הבקבוק החם מיועד בעיקר לתרפיית חום. לא סתם קראנו לה "כר-חם".

כרית חימום במיקרוגל או בקבוק חם? מה עדיף?

כרית חימום במיקרוגל דוחקת את רגלו של הבקבוק חם המוכר לכולם. והסיבות לכך רבות... ומוצדקות!!! הכתבה הבאה תמחיש את ההבדל העצום בין השניים. 

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...