דף הבית >> מאמרים >> כאב גב

כאב גב

כרית חימום לכאבי גב וצוואר תפוס - אחחח... איזו הקלה!
זה כואב בישיבה, בשכיבה, קשה לקום שלא לדבר על ללכת. זה יכול להיות הכאב החד שתופס אותך בהפתעה או הכאב התמידי שלא נותן לך מנוחה. דרושה לך הקלה ועכשיו. ובכן, במיוחד למצבים אלה נועדו כריות החימום במיקרוגל שלנו. לבחירתך כרית לכאבי גב תחתון וכרית לכאב צוואר וגב עליון - שתיהן נמצאות בשימוש במרכזי שיקום בבתי החולים, במכוני פיזיותרפיה של קופות החולים. ויעידו על ההקלה אלפי לקוחותינו שמתקשרים בכל פעם להגיד לנו: "אין לכם מושג איך הכרית עזרה לי".

מה עושה את כרית החימום לכאבי גב לכל כך מבוקשת: 
כריות החימום של כר-חם נבחרו לשימוש טיפולי יום יומי במערך הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, כללית, מרכזים רפואיים כמו תל השומר והדסה ירושלים, כירופרקטורים, מכוני פיזיותרפיה פרטיים ומטפלים ברפואה משלימה. כשגופים המספקים שירותי בריאות בסדר גודל כזה בוחרים במוצר טיפולי זה נעשה לאחר בדיקות, התנסות, בחינת התועלת וכמובן בדיקת איכות המוצר. הנה כמה מהגורמים לבחירה בכר-חם:

הכי טוב שיש  – "מכבי"... "כללית" ואחרים לא היו בוחרים ב"כר-חם" אלא אם כן מדובר במוצר עשוי חומרי גלם משובחים, תחת ביקורת איכות מחמירה, עמיד לאורך זמן ואשר יעילותו מוכחת.

התאמה לגוף  –  המידות הגדולות של הכריות, גמישותן וצורתן המיוחדת מבטיחות כיסוי האיזור הכואב כולו וחלוקת חום שווה.

נוחות והתאמה  –  כרית החימום לכאבי גב עליון עוטפת את אזור השכמות ואינה זזה ממקומה גם תוך כדי תנועה, ואילו כרית החימום לגב התחתון מגיעה עם רצועות לקשירה סביב הגוף כדי להדקה אל המקום הכואב ללא צורך באחיזת ידיים.

קלות שימוש  –  3 דקות במיקרוגל ולהניח על האזור הכואב. הכרית תחמם למשך חצי שעה, תרכך את הרקמות, תריץ את מחזור הדם למקום ותסייע ברוב המקרים לשחרור ולהקלה על הכאבים.

שימוש חוזר  –  ניתן לחמם את הכרית פעם אחר פעם (בהתאם להוראות המצורפות לכל כרית)

גם תרפיית קור  –  אם המליץ לך גורם רפואי או מטפל דווקא לצנן את האזור הכואב חשוב לדעת שאת הכרית ניתן לקרר במקפיא לשם טיפול בתרפיית קור.

ובמיוחד כשמדובר בכאבי גב – חשוב לזכור:
כמעט ואין אדם שלא סובל או סבל מבעיות גב. הסיבות רבות ומגוונות והגורם היחיד שיכול לפסוק בעניין סוג הטיפול הוא גורם רפואי/טיפולי מוסמך. אנחנו לא מתיימרים להציע טיפול ואיננו מוסמכים לכך. אנחנו כן יכולים להציף את העובדה שאגפי השיקום והפיזיותרפיה של קופות חולים ומרכזים רפואיים משתמשים בכריות במסגרת הטיפול השוטף חלקם אף הזמינו מאיתנו לפתח דגמים מיוחדים. 

תרופת סבתא לכאבי גב
רבים קוראים לסוג הטיפול בכרית חימום "תרופת הסבתא לכאבי גב", ועדיין, עושים בה שימוש יומ-יומי ברפואה הקונבנציונאלית כמו גם ברפואה האלטרנטיבית. עובדה שסללה את הדרך לשילובן של כריות החימום הטיפוליות במסגרת הטיפולים הניתנים והמומלצים במיוחד לסובלים מכאבי גב תחתון, גב עליון וצוואר תפוס. אין פלא איפוא, שבמקרים רבים מתקשר אלינו לקוח ובפיו המילים הבאות: "אין לכם מושג מה הכרית שלכם עושה לי...". יש לנו מושג אבל תמיד נעים לשמוע. 
אם הכאבים כל כך חזקים וברצונך לרכוש כרית כבר עכשיו כל שעליך לעשות הוא להיכנס לקטלוג המוצרים ולהזמין. 
 
הזמנתך תגיע אלינו למייל אוטומטית ואנחנו נחזור אליך. 
רוצה להתייעץ בבחירת הכרית המתאימה ניתן להתקשר
09-8841048 או 09-8617926 
 כל שנותר לך לעשות הוא להזמין לעצמך כרית חימום לכאבי גב.
רוצה להתייעץ לפני, שנסייע לך לבחור את הכרית המתאימה?
09-8841048 או 09-8617926
אם נוח לך יותר ניתן למלא את הפרטים 
בטופס צור קשר ואנחנו נחזור אליך. מהר.