דף הבית >> מאמרים >> איך לבחור כרית חימום למיקרוגל שתשרת אותך ביעילות ולאורך זמן
כדי לתת לך כלים לבחירת כרית חימום למיקרוגל ראויה הנה כמה נתונים והכוונות:
בחרת מצויין - אם אלה כריות חימום שנמצאות בשימוש מכוני הפיזיותרפיה של בתי החולים, קופות החולים ופיזיותרפיסטים. כאן רק האיכות קובעת.
בחרת מעולה – אם אלה כריות חימום בעלות מידות גדולות במיוחד ובעלות משקל. המשמעות היא שהן יספקו יותר חום ולאורך זמן.
בחרת נכון – אם מדובר ביצרן ישראלי כחול לבן ואשרהכריות שלו מיוצרות כאן בישראל. כך יש לך כתובת למי לפנות לייעוץ, לשירות למידע והכוונה.
בחרת בחוכמה – אם ליצרן הכריות יש אתר אינטרנט פעיל. זה סימן שהוא לא איזה חאפר מזדמן בדוכן ביריד אלא גוף רציני יותר.
בחרת בתבונה – אם לא התפתית לקנות כרית זולה. אין מציאות ומה שזול מתברר מהר מאד כיקר. חומרי גלם משובחים, עבודה שעומדת בביקורת איכות קפדנית, השקעה בדפי הסבר, אריזה, מוקד שירות עולים כסף אבל נותנים לך ביטחון ותמורה.

מדוע כריות חימום למיקרוגל בעלות מידות גדולות טובות יותר?
התשובה פשוטה ביותר. כרית חימום גדולה יותר – הן במידות והן במשקל – תשרת אותך טוב יותר בשני פרמטרים:
כרית חימום גדולה במידות תכסה יותר שטח פנים. הדבר חשוב במיוחד שמדובר באזורי גוף גדולים כמו גב עליון, צוואר, שכמות וגב תחתון.
כרית חימום בעלת משקל גבוה מכילה יותר מילוי וכפועל יוצא היא צוברת יותר חום ומשך החימום שלה ארוך יותר. לכאן חייבים להוסיף הערה חשובה. גם סוג המילוי חשוב. כרית חימום שתכולתה עשויה מגרגרים גדולים יותר (חיטה לדוגמא) אוגרת בתוכה יותר חום מאשר כרית חימום בעלת מילוי מגרגרים קטנים יותר (זרעי פשתן למשל).

מדוע כריות חימום למיקרוגל שנמצאות בשימוש של גורמים רפואיים וטיפוליים נחשבות לטובות ביותר?
עזרים רפואיים ובהם גם כריות חימום למיקרוגל מאופיינים ברמת שימוש גבוהה ביותר. כלומר, מחממים אותן הרבה פעמים ברציפות כדי להעניק לכל המטופלים (מדובר בעשרות ביום) את החימום הדרוש כהכנה לטיפול פיזיותרפי. משום כך גופים אלה עורכים ליצרן כריות חימום למיקרוגל ביקורת איכות קפדנית ביותר לפני החלטה להשתמש במוצריו. בנוסף, מרכזים רפואיים אלה מוודאים שהכריות אכן מתאימות לשימוש טיפולי. כאן אין מקום למשחקים. כרית חימום שעברה את המבחנים האלה היא כרית שאפשר לקנות בעיניים עצומות. כבר עשו בשבילך את הבדיקות והסינון המתאים.

ואיך אפשר לסכם את הטיפים לבחירה נכונה של כריות חימום למיקרוגל מבלי להתייחס למחירן?
גורם המחיר תמיד היה גורם מרכזי בהחלטות קנייה. של כל מוצר ובודאי של כריות חימום למיקרוגל. טווח המחירים של כרית חימום סטנדרטית, נע בין 30 ל-50 ₪. והנה שאלה: מה עדיף לך לקנות כרית קטנה ב-30 ₪ או כרית כפולה בגודל ב-50 ₪? על פניו הבחירה בכרית הגדולה מבטאת חיסכון כספי של 10 שקלים. אם נוסיף לחיסכון הכספי את איכויות הכרית כפי שמנינו כאן – התשובה ברורה. הכרית ב-50 ₪ עדיפה. 
בכריות הטיפוליות – אלה שנועדו לחימום גב עליון, או גב תחתון, מפרקים או כף יד – מבדיקה שנערכת כמה פעמים בשנה מתברר שברוב המקרים המחירים כמעט זהים. כאן התשובה לשאלה מאד קלה וברורה: אם המחיר זהה עדיף כבר את האיכותי ביותר. בעיקר אם זו כרית חימום למיקרוגל שנמצאת בשימוש של גורמים טיפוליים בכירים כמו קופות חולים, מרכזים רפואיים ומכוני פיזיותרפיה.

איך לבחור כרית חימום למיקרוגל שתשרת אותך ביעילות ולאורך זמן

כמה כריות חימום במיקרוגל כבר קנית ולאחר שימוש קצר זרקת?
בגלל הריח הלא נעים, בגלל שהן פשוט לא חיממו אותך מספיק זמן, איכות המילוי, בגלל התפירה הלקויה... אם כך, הנה כלל ברזל: כריות חימום במיקרוגל לא בוחרים לפי "כמה הן עולות" אלא לפי "מה הן שוות". 

לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...