דף הבית >> אודות
מה כל כך מיוחד בכריות החימום שלנו?
כשגופים גדולים כמו מכבי שירותי בריאות, כללית, תל השומר, הדסה, מכוני פיזיותרפיה – כולם בוחרים באותו מותג לשימוש שוטף ויום יומי – כנראה שיש בכריות החימום האלה משהו שאין בכריות אחרות:

1. יותר גדול יותר מחמם – כאן אין סודות ואין טריקים. ככל שיש יותר חומר שצובר חום (או קור) כך הכרית מחממת יותר זמן. 

2. גם מחממות וגם מקררות - כריות החימום במיקרוגל של כר-חם נועדו לבצע את שתי הפעולות: כשמחממים במיקרוגל הן מספקות תרפיית חום, וכשמוציאים מהמקפיא (שם יש לשמור אותן) הן מספקות תרפיית קור.

3. הן 100% כחול לבן – לא מיובאות מסין, לא מיוצרות בשטחים ולא מגיעות מארצות בהן משתמשים בחומר המילוי שאינו מתאים לאקלים הישראלי. הן מיוצרות כאן תחת ביקורת איכות מחמירה ביותר, מחומרי גלם משובחים בלבד ובהתאמה מושלמת לצרכים.

4. מתאימות לך בול – אחד היתרונות הגדולים של כריות החימום שלנו היא ההתאמה המושלמת. הכריות "מתיישבות" על הגוף ללא צורך באחיזת ידיים – צוואר, גב תחתון, מפרקים – ומאפשרות כיסוי שטח פנים אופטימלי.

המקצוענים והמומחים בחרו "כר-חם" 
כמה טוב לדעת שהזמנת לעצמך כרית חימום לגב תחתון או כל כרית טיפולית אחרת שנבדקה, נבחרה ונעשה בה שימוש יום יומי על ידי סגל רפואי וטיפולי בכיר הכולל: מנהלי מחלקות שיקום במרכזים הרפואיים המובילים בארץ, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק וברפואה משלימה. יתירה מזאת, ההכרה בתכונות המיוחדות המאפיינות את הכריות הביאה לפיתוח דגמים טיפוליים עפ"י הזמנה מיוחדת של ראשי מחלקות פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בבתי חולים כדי לתת פתרון הולם לצרכים טיפוליים שעד כה לא היה להם מענה ראוי. 

זה לא רק בגלל כריות החימום האיכותיות אלא גם בזכות השירות 
במקום שנהלל את השירות שאנחנו מעניקים ללקוחותינו, האיכפתיות, הלבביות אולי עדיף שאחת הלקוחות שלנו תעשה את זה. הנה:

"כר-חם" - כריות חימום במיקרוגל

הכל אותו דבר!? שני עשורים שאנחנו מייצרים את כריות החימום למיקרוגל האיכותיות, המקצועיות והגדולות ביותר במידות. לא שינינו דבר. אותם חומרי גלם משובחים, אותה בקרת איכות קפדנית, אותו שירות אישי, איכפתי ואחראי, אותן כריות נפלאות... אין פלא איפוא שכל כך הרבה יצרנים קמו ונעלמו ואנחנו עדיין כאן, ממשיכים להציע לך את מגוון כריות החימום למיקרוגל הגדול ביותר:

  • כרית חימום לגב עליון
  • כרית חימום לגב תחתון
  • כרית חימום למפרקים 
  • כרית חימום לכף יד
  • כרית חימום למיגרנה וכאבי ראש
  • כריות חימום לתינוקות וילדים
  • ועוד מבחר כריות מפנקות לחימום בימים הקרים וכמתנה נפלאה ושימושית
כדי לסייע לך בבחירת כרית החימום המתאימה ביותר
אנחנו כאן בטלפון 09-8617926
אם נוח לך יותר ניתן 
ליצור קשר ואנחנו נחזור אליך בהקדם
לכניסה לקטלוג המוצרים מקליקים כאן... 
 לאנשי כר-חם שלום, 

תודה, תודה ושוב תודה. שירות כזה כבר מזמן לא קיבלתי. ראשית השיחה המנומסת והתרבותית. שנית המוכנות לעזור ולסייע בבחירת כרית החימום למיקרוגל המתאימה הכל בסבלנות וחיוך. 
והכרית... אחחח... הכרית.

היא ממש גדולה. מגיעה באריזה מהודרת  שכיף לתת מתנה. ואיזה חום היא מפיצה, תענוג. כמי שסובלת מכפות רגליים קרות בחורף מצאתי את הפיתרון. וכשהתקשרתי לשאול שאלה, המשכתם להסביר ולהנחות באותה אדיבות וסבלנות. את ההמלצה הזו הרווחתם ביושר. 
סיגלית שדה
בת חפר
רוצה סיוע ועזרה בבחירת כרית החימום למיקרוגל המתאימה לך ביותר?

אנחנו כאן - המוקד המאוייש של "כר-חם" בטלפון: 09-8617926
לכניסה לקטלוג המוצרים ולהזמנות מקליקים כאן...