דף הבית >> מאמרים >> כרית חימום לצוואר

הצוואר תפוס? כנראה שעדיין לא ניסית את כרית החימום לצוואר של כר-חם.

אחד הכאבים המטרידים והמגבילים ביותר הוא זה שנובע מצוואר תפוס. קשה (שלא לומר כמעט בלתי אפשרי) לסובב את הראש וכל תנועה בגוף הופכת לאיטית ומודה מחשש להתגברות הכאבים. זה בדיוק הזמן לחמם את כרית החימום לצוואר ולשחרר את הצוואר התפוס, את שרירי השכמות והגב העליון ולהפחית את הכאבים המטרידים ומגבלת התנועה.

מדוע מידות הכרית חשובות כל כך?

ככל שמידות כרית החימום גדולות יותר כך התכולה שלה (חומר המילוי) צוברת יותר חום, הכרית מחממת יותר זמן והיא מכסה שטח פני גוף רחב יותר. מהיכרותנו ארוכת השנים (מייצרים כריות חימום מעל לשני עשורים) את תחום כריות החימום במיקרוגל בכלל והכריות לחימום צוואר וגב בפרט – אין בנמצא כרית במידות כל כך גדולות. הנה המידות:
כר-חם" היא כרית החימום לצוואר תפוס הגדולה ביותר במידות ויש לנתון זה חשיבות משמעותית לאיכות הטיפול ולתוצאות. על כן, אין פלא שהיא נמצאת בשימוש יום-יומי במכוני הפיזיותרפיה של מכבי שירותי בריאות, כללית, המרכזים הרפואיים ובהם בילינסון, שיבא, הדסה ירושלים, כמו גם מכוני פיזיותרפיה פרטיים, כירופרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה.
לפרטים נוספים, לייעוץ וסיוע בבחירת הכרית המתאימה
במיוחד לך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:

 09-8617926, 09-8841048
או ישירות באמצעות כתובת המייל כאן באתר
Kar-ham@012.net.il
 
כר-חם - בחירת המקצוענים
מידות ונתונים

אורך: 60 ס"מ
רוחב: 18 ס"מ
משקל: 1.5 ק"ג
תכולה: זרעי דגנים לוונדר טבעי
בד: 100% כותנה
ייצור: כחול לבן
כרית לחימום צוואר תפוס
איך להשתמש בכרית נכון?
משך החימום הרצוי – 2.5-3 דקות. יש לחמם את הכרית במיקרוגל בלבד כשהיא נתונה בתוך צלחת נקיה (להימנע ממגע ישיר עם צלחת המיקרו). ניתן לחמם פעם אחר פעם ברצף אך בפעמים הנוספות יש להקטין את משך החימום ל-2 דקות בלבד מאחר ותכולת הכרית עדיין מדיפה חום.
איך לשמור על הכרית לאורך זמן?
כל עוד הכרית בשימוש שוטף ניתן לשמור אותה היכן שנוח לך. כאשר אין צורך מיידי בשימוש, יש לשמור את הכרית בשקית ניילון במקפיא. הכרית צוברת קור ומספקת בעת הצורך תרפיית קור כקומפרס קר במקרים של חום גבוה ומכות יבשות. זו גם הדרך הנכונה לשמר את הכרית תקנה למשך שנים.