דף הבית >> מאמרים >> בקבוק חם או כרית חימום?
בטיחות 
ללא ספק, מכל אמצעי החימום האישיים (כרית חימום במיקרוגל, כרית חשמלית, כרית ג'ל...) הבקבוק החם הוא המועד מכולם לפורענות. פתח מזיגת המים הצר והצורך להחזיק בצוואר הבקבוק בעת יציקת המים הרותחים כבר גרם ללא מעט כוויות חמורות באצבעות ובכפות הידיים.

התאמה לגוף 
בניגוד לבקבוק החם שחומר הגלם שלו הוא גומי עבה מה שגורם לבקבוק להיות תמיד שטוח וקשוח, כרית החימום  במיקרוגל מתאימה את עצמה באופן מושלם לצורת האיבר עליו היא מונחת – כתף, צוואר, מפרק, גב... 

התאמה לסוג הטיפול
כריות החימום במיקרוגל מציעות קשת רחבה של דגמים המותאמים במדוייק לצורך הטיפולי כמו: לכאבי  גב תחתון, צוואר תפוס, בטן, מיגרנה, מפרקים (ברך, קרסול, מרפק...), לעבודה על מחשב... ועוד. בנוסף, בעוד הבקבוק החם מספק רק תרפיית חום, כרית החימום, מתאימה הן לתרפיית חום והן לטיפול בתרפיית קור (פשוט שומרים אותה בשקית ניילון במקפיא).

נוחות השימוש
חימום הכרית פשוט מאין כמותו – 3 דקות במיקרוגל וזהו. זאת ועוד, כרית החימום במיקרוגל נעימה יותר למגע - היא רכה, מפיצה חום נעים וניחוח במיוחד אם מטפטפים עליה שמנים ארומטיים על פי הצורך או ההעדפה: למון-גראס, איקליפטוס, לבנדר, מנטה....). וכמובן, ניתן לחמם את כרית החימום פעם אחר פעם.

עלות
מחירו של בקבוק חם  זהה כמעט למחירה של כרית חימום מפנקת שמידותיה מבחינת גודל דומות מאד לבקבוק החם. אכן, הכריות הטיפוליות עולות יותר אבל הן גדולות בהרבה ממידות הבקבוק ומתאימות יותר, כאמור, לסוג הטיפול לשמו הן נועדו – כף יד, גב, צוואר, מפרקים... וכדומה.

הבחירה של המקצוענים
רשימת הגורמים המקצועיים שבחרו בכריות החימום "כר-חם" לשימוש במכוני הפיזיותרפיה והשיקום, והעדפתם את הכרית כאמצעי טיפולי על פני האחרים - בקבוק חם, hot&cold pack, אמבט פרפין -  שמה את החותמת המקצועית על היתרונות של כריות החימום שלנו. בין ה"מומחים" תמצאו את: מכוני הפיזיותרפיה של מכבי וכללית, מרכזים רפואיים כמו תל השומר, הדסה הר הצופים/עין כרם ובילינסון, מכוני פיזיותרפיה כמו ד.ק.ל. פיזיותרפיה, פיזיו&מור, כירפרקטורים ומטפלים ברפואה משלימה.
 
לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלינו:
טלפון – 09-8617926 או 09-8841048
 kar-ham@012.net.il

להזמנות פשוט להקליק כאן...

בקבוק חם או כרית חימום?
בכל פרמטר שתבדקו כרית החימום עדיפה.

הבקבוק החם המוכר לכולנו כבר די מבוגר. למען האמת, השימוש בבקבוק חם החל כבר לפני 400 שנה. אולם מאז, קמו לו תחליפים רבים כאשר כרית החימום למיקרוגל עומדת בראש הרשימה בזכות היתרונות הרבים שהיא מספקת – ברמת המחיר, ברמת הביצועים, מגוון התפקודים, קלות ונוחות השימוש ורמת הבטיחות האישית.
הנה הנתונים: